Kontakt

Vítame Vás na domovské stránce  zavlažovací-systémy.org


Tato stránka je věnována automatickému zavlažování. Automatické zavlažovací systémy se stále více stávají oblíbeným doplňkem nejen okrasných zahrad.Více zde.

Pracujeme kvalitně, ale především máme spokojené zákazníky.. Zavítej te na tyto stránky a dozvíte se, jaké máme nabídky a výhody.

Veškeré zahradní činnosti naleznete na centrálních stránkách www.centrumzahrad.cz  Spolupracujeme s řadou zahradních architektů, tudíž Vám dokážeme vybrat toho správného Vašim požadavkům.V případě zájmu nás kontaktujte.

Dále Vás zveme na  stránky kaceni-stromu.org . Tyto stránky jsou věnovány rizikovému kácení stromů a kácení stromů, prořezávání a veškeré práci se stromy a likvidací dřevní hmoty.

 

Petr Král

tel.: 774 999 005

 

www.centrumzahrad.cz

www.zavlazovaci-systemy.org

www.kaceni-stromu.org

kral@zavlazovaci-systemy.org

kral@centrumzahrad.cz

 

Korespondenční adresa :

Veleňská 351

Přezletice

250 73


 IČ: 75308801


Bankovní spojeni - 1286086018/3030

 

 


 


Rychlý kontakt
Kácení stromů, rizikové kácení
Nebezpečí , které z této práce vychází, nesmí podceňovat laik ani profesionál. Časté úrazy při této činnosti je jedním z důvodů, proč by měla být tato práce prováděna výhradně zkušenými a vyškolenými profesionály. Stačí zapátrat v paměti a spoustu z Vás si vzpomene minimálně na jeden případ, kdy si někdo chtěl uříznout jen větev nad chatou a skončilo při nejlepším pádem na zem nebo dírou ve střeše.


fotka
Všechna práva vyhrazena © www.zavlazovaci-systemy.org 2011